LISA PAKKUMINE

Leidke Parim Ostja koos Metsjamaa.ee-ga!

Soovi korral lisame Teie kinnistu müügipakkumise metsjamaa.ee veebilehele

Kui olete müümas maatulundusmaa kinnistut, olgu selleks mets või põllumaa, või pakute raieõigust, siis oleme teie jaoks siin, et aidata hinnapakkumiste kogumisel ja müügil. Teie nõusolekul korraldame pakkumiste kogumise kõigilt metsandus- ja põllumajandusettevõtetelt ning maa ostmisest huvitatud isikutelt. Meie eesmärk on välja selgitada parima hinnaga ostja!

Metsa müügi puhul on oluline omada kehtivat metsamajanduskava ning raieõiguse müügil tuleb esitada kehtivad teatised ja takseerandmed raiutavate eraldiste kohta.

Kui olete huvitatud, andke meile teada ja korraldame müügi vastavalt teie soovidele. Meie eesmärk on tagada, et leiate parima hinnaga ostja.

Sinu Metsa Müügi Partner,
Metsjamaa.ee


KINNISTU MÜÜGIPAKKUMISE LISAMISEKS JA ENAMPAKKUMISE KORRALDAMISEKS

KIRJUTAGE VÕI HELISTAGE

info@metsjamaa.ee

+372 5077 027


Soovite rohkem teavet või esitada müügisoovi?

Saatke meile oma küsimus või müügisoov. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel!


  Kinnistu müügi korraldamiseks on oluline, et müüjal oleks olemas kindlad eeldused ja õigused. Need hõlmavad järgmist:

  1. Omandiõigus: Müüjal peab olema omandiõigus ehk õigus kinnistu müümiseks. See tähendab, et kinnistu peab olema tema nimele registreeritud või tal peab olema seaduslik volitus müügi korraldamiseks.
  2. Kehtiv metsamajanduskava: Kui müüdav kinnistu on metsamaa, on vajalik kehtiv metsamajanduskava. Metsamajanduskava on strateegiline dokument, mis määratleb metsa majandamise eesmärgid ja tegevused.
  3. Raieõiguse olemasolu ja teatised: Kui müüakse raieõigust, peab müüjal olema õigus selle õiguse müümiseks. Lisaks on vajalik esitada kehtivad raieõigusega seotud teatised ja takseerandmed raiutavate eraldiste kohta.
  4. Seaduslikud õigused ja piirangud: Müüja peab teadma kõiki kinnistut puudutavaid seaduslikke õigusi ja piiranguid, mis võivad mõjutada kinnistu müüki või kasutamist.
  5. Maksmata kohustuste puudumine: Müüjal ei tohi olla kinnistuga seotud olulisi maksmata kohustusi, näiteks maksuvõlgnevusi või hüpoteeke, mis võiksid takistada müüki.
  6. Korrektne dokumentatsioon: Müüja peab valmis olema esitama kogu vajaliku dokumentatsiooni, mis tõendab tema õigusi ja kinnistuga seotud olulisi faktoreid.
  7. Vajadusel spetsialisti kaasamine: Kui müüja ei ole kindel kõikides kinnistuga seotud õigustes ja kohustustes, võib olla mõistlik kaasata spetsialist, näiteks metsandusalane ekspert või kinnisvaraanalüütik, et tagada müügiprotsessi sujuvus ja õiguslik korrektsus.

  Need eeldused tagavad, et müügiprotsess kulgeb sujuvalt ja õiguslikult korrektselt, kaitstes nii müüja kui ka ostja huve.


  Saatke meile oma küsimus või müügisoov. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel!

   Tere tulemast EESTI NR1 METSA JA MAA OSTU-MÜÜGI oksjonikeskkonda!

   Kas olete valmis edukateks müügikogemusteks? Siin on meie oksjonikeskkonna tutvustus:

   Oksjonikeskkonna eelised
   Valikuvõimalused: Valige kolme erineva oksjonimudeli vahel vastavalt oma vajadustele ja müügistrateegiale

   KIIROKSJON: Tasu 3% tehingu summalt ühe oksjoni korral kuni 3 nädalase müügiperioodi jooksul.
   LIHTOKSJON: Tasu 2,5% tehingu summalt ühe või kahe oksjoni korral kuni 6 nädalase müügiperioodi jooksul.
   PARIM HIND: Tasu 2% tehingu summalt ühe kuni kolme oksjoni korral kuni 9 nädalase müügiperioodi jooksul.
   Müügiperioodi paindlikkus: Valige enampakkumise periood vastavalt oma soovile, kombineerides erinevaid perioode vastavalt vajadusele. Soovitame enamasti perioodi pikkuseks 2 nädalat, kuid lõplik valik on teie kätes.

   Hinna korrigeerimine: Teil on võimalus korrigeerida enampakkumise alghinda vastavalt esimese oksjoni tulemustele ning ka pärast teise oksjoni korraldamist.

   Viimane võimalus: Kolme oksjoni korral on teil viimane võimalus hinda korrigeerida teist korda, andes teile täiendava paindlikkuse ja võimaluse maksimeerida müügiedu.

   Kuidas alustada?
   Lisage oma müügiobjekt.
   Valige sobiv oksjonimudel ja enampakkumise periood.
   Jälgige pakkumiste arengut ja kohandage vajadusel alghinda.
   Nautige edukat müüki ja teenige tulu meie usaldusväärse oksjonikeskkonna abil!
   Ärge jätke kasutamata võimalust oma kinnistuid meie platvormil müüa ja saada parimat võimalikku tulu. Alustage koostööd Meiega täna ja avastage uus müügikogemus!

   Eduka müügi puhul on oksjoni korraldamise tasu:
   KIIROKSJON – tasu 3% tehingu summalt (korraldame 1 oksjoni kuni 3 nädalase müügiperioodi jooksul)
   LIHTOKSJON – tasu 2,5% tehingu summalt (korraldame 1 kuni 2 oksjonit kuni 6 nädalase müügiperioodi jooksul)
   PARIM HIND – tasu 2% tehingu summalt (korraldame 1 kuni 3 oksjonit kuni 9 nädalase müügiperioodi jooksul)

   – Minimaalne enampakkumise periood on 1 nädal (KIIROKSJON)
   – Maksimaalne enampakkumise periood on 9 nädalat (PARIM HIND – Kui selle ajaga sobivat pakkumist ei saavuta ei vasta hinnaootus reaalsele turuolukorrale ja edukat enampakkumist mõistliku aja jooksul korraldada ei ole võimalik)
   – Enampakkumise perioodide pikkuseid on võimalik vabalt kombineerida vastavalt soovile
   – 1 kuni 2 oksjonit (võimalik esimese nurjunud enampakkumise järgselt tutvuda laekunud pakkumistega (pakutud hindadega), kui neid on tehtud ja Enampakkumise alghinda korrigeerida)
   – 1 kuni 3 oksjonit (PARIM HIND – hinda on soovi korral võimalik korrigeerida kaks korda)

   Soovitame valida enampakkumise perioodiks 2 nädalat, mis on üldjuhul piisav aeg tugevatele ostjatele pakkumise esitamiseks, kuid valik on Teie!

   Kui teil on küsimusi või vajate abi, võtke julgelt ühendust meie klienditoega.

   Oksjonimudeli ja müügiperioodi valimine võib sõltuda mitmest tegurist, sealhulgas seatud eesmärkidest, müügihinnast, objekti olemusest ja turutingimustest. Siin on mõned juhised, mis võiksid aidata otsustamisel:

   Oksjonimudeli valimine:
   Müügihind: Arvestage oma müügihinnaga. Kui teil on kõrgem hinnaskaala, võiksite kaaluda madalamat tasu protsenti, et maksimeerida teie lõplikku kasumit.

   Müügiperiood: Kui soovite kiiret müüki, võite eelistada lühemat müügiperioodi ja sellega kaasnevat kõrgemat tasu protsenti. Pikem müügiperiood võib aga olla kasulik, kui soovite saavutada paremat müügihinda.

   Tasude paindlikkus: Kaaluge tasude paindlikkust. Kui teil on kindel müügistrateegia ja soovite võtta kasutusele mitu oksjonit, võib tasu struktuur, mis võimaldab mitut oksjonit madalama tasuga, olla teie jaoks sobiv.

   Müügiperioodi valimine:
   Müügistrateegia: Arvestage oma müügistrateegiaga. Kui usute, et teie objekt saab kiirelt huvi, võite valida lühema müügiperioodi. Kui soovite anda ostjatele rohkem aega pakkumiste tegemiseks või oodata parimat pakkumist, võiksite valida pikema müügiperioodi.

   Objekti tüüp: Objekti tüüp võib mõjutada müügiperioodi valikut. Näiteks võib haruldase või kõrge hinnaga objekti puhul vajada pikemat müügiperioodi, et leida õige ostja.

   Turutingimused: Arvestage ka turutingimusi. Kui tegemist on kiiresti liikuvate või hooajaliste toodetega, võib olla mõistlik valida lühem müügiperiood.

   Soovitame kaaluda erinevaid võimalusi ning vajadusel konsulteerida meie meeskonnaga, et leida Teie vajadustele ja eesmärkidele parim lahendus. Pakume nõustamist tasude ja müügiperioodi valimisel, et aidata Teil teha informeeritud otsuseid.

   Korraldame Teie kinnistu või raieõiguse müügi enampakkumise teel, kus on garanteeritud õiglane hind ja tagatud aus konkurents.

   Tehke koostööd parima oksjonikeskkonnaga juba täna!

   minu kataster

   Nr1 Oksjonikeskus Eestis

   Kõige paremad ostjad!

   Kõige paremad müüjad!

   Kõige paremad kinnistud!

   Tehke koostööd parima oksjonikeskkonnaga juba täna!

   Metsaoksjon
   Metsa Müügi Partner!

   Olete õigel ajal õiges kohas, Oksjon algab siit!